16. ročník – 2013

 

 

Dvacítku máme za sebou!

A myslíme, že jsme to i po 20. zvládli. Ač to zprvu nevypadalo, nakonec i počasí nám přálo. Díky všem truckerům za účast a firmám, že jejich účast podpořili. Dále pak partnerům, kteří věnovali ceny do soutěžních kategorií, kterých nebylo málo.  Díky i všem ostatním návštěvníkům, bez jejichž...Read More »


Vaše trucky na Lužnici

Chcete se pochlubit se svým truckem na Lužnici? Připravili jsme pro vás novou podstránku „Vaše trucky na Lužnici“ a byli bychom rádi, kdybyste nám zaslali foto vašeho trucku v Lužnici. Je jedno z jakého roku foto pochází. Fotografie zasílejte na truckshow.luznice@centrum.cz s krátkým popisem a souhlasem s publikováním. Fotky...Read More »


Objednávejte DVD z letošního ročníku

DVD z letošního ročníku je vyrobené a připravené k expedici. A pokud jste tak ještě neučili, můžete si jej objednat na emailové adrese 101rezie@gmail.com. Cena je 150,- Kč plus poštovné 86,- Kč. Přejeme pěkné pokoukání!

...Read More »

Výsledky soutěží a seznam truckerů 2013

Hurá, již si můžete prohlénout seznam truckerů a výsledky soutěží.

...Read More »

DVD z letošního ročníku

DVD z letošního ročníku zasílá firma 101 Production. Pokud jste si jej neobjednali přímo na akci, můžete tak učinit na email 101rezie@gmail.com.

...Read More »

Poděkování

Krásný slunný víkend za námi a my bychom rádi poděkovali účastníkům 16. ročníku Truck show Lužnice a věříme, že to pro Vás byl příjemně strávený čas na Lužnici a že se k nám budete vracet.

Nesmíme zapomenout poděkovat našim partnerům, kteří svou podporou i prezentací přispěli k celkové atmosféře a spokojenosti účastníků.

Díky...Read More »


Jak je právě u nás?

Noční bouřky a vichřice, které prohaly republikou, se Lužnici vyhnuly a celý areál kempu je v pořádku a přípravy jsou v plném proudu! Počasí snad vydrží a tak neváhejte a chystejte se na cestu. Těšíme se na všechny již dnes večer nebo zítra a hurá na to!

...Read More »

Prohlášení o povodni

V posledních dnech se množily vaše dotazy ohledně povodní zda se Truck show bude vůbec konat. Povodeň se celému areálu kempu i obci Lužnici vyhnula. Řeka po celou dobu zvýšené hladiny nevystoupila ze svých břehů. Přípravy Truck show Lužnice 2013 nebyly přerušeny a jsou v plném proudu a celá akce se...Read More »


Truck show Lužnice a povodeň?

NE! Jsme moc rádi, že se tentokrát povodeň našemu kempu v podstatě vyhnula a řeka Lužnice pod Rožmberkem na nás byla hodná. Každopádně přípravy jsou v plném proudu a pořadatelé pracují na 120%! Těšíme se na Vás a doufáme, že i Vám se voda vyhnula. :)

P.S. Teď už jen to...Read More »


Jak je to letos se vstupenkami a jejich cenou?

Vstupenky letos nepodražily a jejich cena zůstává jako minulý rok a je 200,- Kč pro osobu od 18 let, od 15 do 18 let se platí 100,- Kč a děti do 15 let mají vstup zdarma.

Registrace kamiónů stojí 400,- Kč a v této ceně je započítána i vstupenka pro řidiče.

Vstupenky...Read More »


Program letošního ročníku jsme právě zveřejnili

Celý program naleznete této stránce. A v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat  či se přímo zeptat zde :)

...Read More »

Chcete vyhrát volnou vstupenku?

Připravili jsme pro vás možnost získání volných vstupenek. Po 4 týdny na této stránce naleznete soutěžní otázku a další informace k celé soutěži. Přímý odkaz na soutěž naleznete také v pravé části těchto stránek. Těšíme se na vaše odpovědi!

...Read More »

Kdo bude letos moderátorem?

Hezký den. Neuvěřitelně rychle se nám blíží termín letošní truck show. Na programu pracujeme a pilujeme detaily. A prvním oznámením je jméno moderátora. Je jím po dvou letech opět Zdeněk Izer. Kdo byl na truck show v roce 2011 určitě pamatuje, že jeho moderování nemělo chybu. Těšíme se!

...Read More »

Probíhá přihlašování vystavovatelů

Chcete u nás prezentovat svojí firmu, nebo mít prodejní stánek? Neváhejte nás kontaktovat.

Stankový prodej s občerstvením již nepřijímáme.

 

...Read More »

Zdravíme všechny příznivce Truck show Lužnice!

Jak jistě víte, letošní ročník můžete navštívit ve dnech 21. – 23. června 2013. Na programu dne usilovně pracujeme a doufáme, že se dostavíte v hojném počtu (ať už s kamionem nebo bez). Těšíme se na Vás!SGETF1040-110 「直送」【代引不可?他メーカー同梱不可】...Read More »


 

Truck show Lužnice 2013★ポイント最大7倍★【全国配送可】-車椅子(アールエックス) オレンジ 自走式 型番RX-ABS Lo(オレンジ) asn7-2402-01 -【医療・看護用機器】
モダンミニ仏壇『まりも12号 ダーク』お仏壇単品[ラウム][モダン仏壇][上置き仏壇][送料無料]※注意※仏具はついていません※[単品]
山崎産業(コンドル) ダストボックス(業務用ゴミ箱)(STヘアーライン) NKF-250 (YD-91L-SA)
Stevie May Leonard Mini Smock Dress ドレス ワンピース
アンティーク風チェスト 大 (zacca) 【直送】
04901608 9682-24426 ナルミ〈ミラノ〉 17ピース?ホームセット【同梱配送不可】【代引き不可】【沖縄?離島配送不可】
【代引き・同梱不可】屋内外兼用型 軽量折式ノンスリップカラーマット L-622/ダイエット 健康 リラックス マッサージ用品 ストレッチグッズ ストレッチマット
GUCCI 2WAY トートバッグ レザー レディース 【中古】【グッチ】
[1993] ドメーヌ・ド・ラ・ロマネ・コンティ DRC マール・ド・ブルゴーニュ
EBM モリブデンジIIプラス 寸胴鍋 45cm 蓋無 ノンスティック 8688910【smtb-u】

Komentáře jsou uzavřeny.