18. ročník 2015

Účastníci 18. ročníku

Ještě jednou děkujeme všem řidičům i vozům za účast. Právě jsme zveřejnili seznam účastníků a naleznete ho ZDE. Pokud naleznete překlep, prosíme, napište nám na email truckshow.luznice@centrum.cz. Přejeme Vám hezké dny!

...Read More »

Poděkování

Uběhlo pár dní od konce osmnácté Truck show Lužnice a vše jsme, doufáme, úspěšně zvládli. Ač to v sobotu ráno vypadalo na celodenní déšť, počasí se v rámci možností celkem vydařilo. Děkujeme všem účastníkům bez kterých by atmosféra nebyla fajn a pohodová a především vy, naši příznivci, ji vytváříte. Díky...Read More »


DVD z letošního ročníku

DVD z letošního ročníku můžete objednávat na emailu 101rezie@gmail.com, zajišťuje firma 101 Production.

...Read More »

POZOR: Stav počasí na Lužnici!

Počasí na Lužnici dobré – neprší a je polojasno. Sledujte i náš Facebook, kde budeme podávat aktuální zprávy. Těšíme se na Vás!

 

...Read More »

Těšíme se i na dětské návštěvníky!

Ani letos jsme nezapomněli na naše nejmenší návštěvníky. Také pro ně máme připravený program – budou si moci vyzkoušet, jaké to je, sednout si za volant velkého kamionu, prohlédnout si ty nejkrásnější a ve volbě dětí zvolit ten svůj nej. Od 14.30 otevíráme koutek s dětskými soutěžemi o drobné ceny...Read More »


Dakar na Lužnici? Ano!

KM Racing tým v čele s Martinem Macíkem, nejmladším pilotem kamionu na rallye Paříž – Dakar, dorazí se speciálem z Dakaru 2015. Už se také těšíte? Malá ochutnávka na fotkách i zde http://www.martinmacik.cz/video/. Příští sobotu na viděnou!

...Read More »

Už jste to slyšeli?

Zvukový spot pro letošní ročník naleznete ZDE nebo přímo v pravé části stránek!

...Read More »

Volná místa pro stánkový prodej

Pokud máte zájem přijet se svým prodejním stánkem na Truck show Lužnice 2015, pište na email zdenek(zavináč)radosta.cz. Pro stánky s občerstvením – místa jsou již obsazena.

...Read More »

Chcete vyhrát vstupenku na letošní Truck show Lužnice?

Soutěž o vstupenky na TS Lužnice 2015

Neváhejte a zapojte se! Budeme hrát o 4×3 vstupenky po 4 květnové soboty, kdy vždy dopoledne zveřejníme soutěžní
otázku. Více informací a soutěžní otázky naleznete ZDE. Soutěžení zdar!

 

...Read More »

Vstupné 2015

Množí se nám dotazy na výši vstupného pro letošní ročník – věříme, že Vás potěšíme, protože vstupné opět nezvedáme a zůstává stejné jako v předchozích letech – 200,- Kč/dospělý, snížené vstupné 100,- Kč pro mladé ve věku 15 – 18 let a děti do 15 let jako vždy zdarma. Registrace...Read More »


Za dva měsíce vyjíždíme!

Vážení truckeři! Za devět týdnu zahájíme již osmnáctou Truck show Lužnice. Přípravy jsou v plném proudu, program ladíme a postupně ho začneme zveřejňovat. Chybět nebudou ani soutěže o volné vstupenky – zahájíme v květnu. Pro začátek Vám prozradíme jména moderátorů, anebo je znáte? Krásné jarní dny!

...Read More »

DVD z minulého ročníku

Zdravíme Vás v novém roce 2015! Dostali jsme zprávu od výrobce a dodavatele DVD, že Vaše objednaná DVD z Truck show Lužnice 2014 jsou již na cestě k Vám domů. Přejeme příjemné pokoukání i vzpomínku na loňský rok!

...Read More »

ts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »