20. ročník – 2017

Foto z letošního ročníku

Zdravíme všechny truckery a naše příznivce. Přidali jsem fototografie do alba na Facebooku. Uvidí i nepřihlášení! Hezké dny.

 

...Read More »

Dvacítku máme za sebou!

A myslíme, že jsme to i po 20. zvládli. Ač to zprvu nevypadalo, nakonec i počasí nám přálo. Díky všem truckerům za účast a firmám, že jejich účast podpořili. Dále pak partnerům, kteří věnovali ceny do soutěžních kategorií, kterých nebylo málo.  Díky i všem ostatním návštěvníkům, bez jejichž...Read More »


Informace pro řidiče

01

Na Truck show Lužnice není potřeba registrace kamionů předem, každý kamion se zaregistruje při příjezdu do areálu kempu. Příjezd kamionů je možný od pátku odpoledne. Návěsy můžete odstavit v areálu farmy Kraus/kravín na konci obce, při příjezdu do Lužnice od Lomnice n/Luž. odbočte...Read More »


Informace pro návštěvníky

Zde pro vás shrneme veškeré informace před návštěvou Truck show.

Vstupné se nemění, základní činí 200 Kč, snížené – 15 – let 100 Kč a děti do 15 let zdarma. Vstupenky k dostání pouze na místě.

Do Lužnice se dostanete vlakem nebo vlastním vozem, osobní vozy mají vyhrazené parkování mimo areál...Read More »


Spot letošního roku

...Read More »

Trucker sympaťák a Nej tým!

Letos vyhlašujeme soutěž „Trucker sympaťák“ a „Nej tým“. A co tyto soutěže obnáší?
Obě soutěže bude hodnotit porota složená z pořadatelek. Pečlivě složená odborná porota bude hodnotit nejen správný truckerský vzhled, ale i aktivní účast na Truck show (spanilá jízda, aktivní účast na soutěžích aj.), jeho „vzah k autu“...Read More »


Opět můžete přijet v pátek společně

Letos se opět konají páteční spanilé jízdy ze tří jihočeských měst a to v pátek 16. 6. v podvečer. Chcete-li se zúčastnit, více informací naleznete na následujících řádkách. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

České Budějovice – parkoviště LKW Na Dlouhé louce naproti výstavišti – mapa, kontakt Cvrček 602...Read More »


Soutěž o registraci kamionu zdarma!

Registraci kamionu zdarma můžete vyhrát v soutěži, kterou pořádá náš partner Enatruck. Soutěž probíhá na Facebooku a to přímo ZDE. Zkuste štěstí a vyhrajte!

...Read More »

Partneři pro letošní ročník

Děkujeme partnerům, kteří podpoří letošní jubilejní 20. ročník. Naleznete je ZDE.

...Read More »

Program 2017

Právě jsme zveřejnili program. Naleznete ho ZDE, stejně jako případné změny. Těšíme se na Vás!

...Read More »

Čím letos přijedete? - Fotoalbum

Odkaz na fotografie, které jste nám zaslali, naleznete ZDE

...Read More »

Čím letos přijedete?

Letošní dvacátá Truck show Lužnice už je tu coby dup. Neváhejte a pochlubte se, čím letos přijedete. Zašlete nám fotografii svého kamionu, dodávky… Na Facebooku fotky zveřejníme a budeme se Vás těšit! Fotografie můžete zaslat na email truckshow.luznice@centrum.cz nebo rovnou do zpráv na...Read More »


1. kolo soutěže o vstupenky zdarma

A je tu 1. kolo! Otázku, instrukce a vše potřebné naleznete ZDE.

...Read More »

I letos budeme soutěžit. 20. ročník = 20 vstupenek! - Aktualizace

I letos pro Vás připravujeme soutěž o vstupenky. A jelikož je letos Truck show po dvacáté, rozdáme vám celkem dvacet vstupenek. Začínáme 6. května 2017.  Otázky a veškeré informace naleznete ZDESledujte naše stránky nebo Facebook.

...Read More »

Za čtyři měsíce se potkáme!

Přesně za 4 měsíce startuje již 20. Truck show Lužnice! Není to snad ani možné, jak ty roky utekly. Těšíme se Vás v Lužnici 17. června 2017. Ale nezapomínejte nás sledovat zde na stránkách nebo na Facebooku, kde pro Vás budeme zveřejňovat informace chystaného 20. ročníku, soutěž o vstupenky...Read More »


Translate »