17. ročník – 2014

DVD z minulého ročníku

Zdravíme Vás v novém roce 2015! Dostali jsme zprávu od výrobce a dodavatele DVD, že Vaše objednaná DVD z Truck show Lužnice 2014 jsou již na cestě k Vám domů. Přejeme příjemné pokoukání i vzpomínku na loňský rok!

...Read More »

pf 2015

Vážení a milí truckeři!
Přejeme Vám krásné Vánoce a jen to nej v příštím roce! Na viděnou se těší tým pořadatelů Truck show Lužnice!

...Read More »

DVD ze 17. ročníku Truck show Lužnice

Letošní dvd je ve fázi dokončování a během několika málo týdnů bude na cestě k Vám. Stále si jej můžete objednat na adrese 101rezie@gmail.com.
Přejeme všem krásné podzimní dny!

Malá ochutnávka z letošního dvd:

...Read More »

Děkujeme, přijdeme zase!

dscn6637-jpg

Po několika dnech se Vám všem hlásíme. Chceme především poděkovat všem truckerům i návštěvníkům, kteří nás přijeli navštívit, setkat se známými, pobavit se a spoluvytvořit a prožít příjemnou atmosféru celého dne, vlastně skoro rodinnou v našem lužnickém kempu. Těšil nás Váš zájem o soutěže i o celý program....Read More »


Fotky, fotky, fotky...

dscn6829-jpg

Tak jsme zveřejnili fotky z letošního 17. ročníku Truck show Lužnice. Je jich tam několik s odkazy na další. Na Facebooku pak naleznete i fotografie či videa účastníků, kteří se o ně chtějí podělit. Přejeme příjemné pokoukání.

...Read More »

Hlásíme se v plné síle!

Po včerejším pořadatelském maratónu se Vám hlásíme z hlavního stanu. Už jsme se dospali, kemp i okolí upravili do původního stavu a hodnotíme… Jsme moc rádi, že jste V přijeli na Lužnici – jak řidiči, jejich rodiny i ostatní návštěvníci. I díky Vám byla atmosféra báječná a věříme,...Read More »


Základní informace pro návštěvníky

Vážení a milí příznivci Truck show Lužnice. Máme pro vás několik informací před Vaší návštěvou.  Cena vstupného pro rok 2014 je 200,- Kč pro dospělého, 100,- Kč  pro děti ve věku 15 – 18 let a děti do 15 let k nám mohou zdarma.

Parkování pro osobní automobily je vyhrazeno...Read More »


Informace pro řidiče kamionů

kamion_radosta

Na Truck show Lužnice není potřeba registrace kamionů předem, každý kamion se zaregistruje při příjezdu do areálu kempu. Příjezd kamionů je možný od pátku odpoledne. Návěsy můžete odstavit v areálu farmy Kraus/kravín na konci obce, při příjezdu do Lužnice od Lomnice n/Luž. odbočte vlevo směrem na obec Klec. Parkovné...Read More »


Jaká bude spanilá jízda 2014?

Truck show Lužnice 2012

Stejně jako každý rok bude jedním z hlavních bodů programu „spanilá jízda“ (nejen) kamionů krásnou krajinou na Třeboňsku.
A jak bude probíhat ta letošní? V 11. 00 startujeme z kempu Lužnice, sraz motorkářů od 10. 30 na návsi obce. Pojedeme v pořadí doprovodné...Read More »


Program 17. ročníku Truck show Lužnice

Zdravíme všechny naše příznivce a fanoušky a oznamujeme Vám, že jsme právě zveřejnili program letošního ročníku. Věříme, že nám počasí bude přát a vše si  s námi báječně užijete!

...Read More »

Poslední kolo soutěže o vstupenky

Čas utíká velmi rychle a nám se ke konci chýlí soutěž o vstupenky. Neváhejte a využijte šanci na výhru a procvičte si své znalosti o TS Lužnice. Hezký den!

...Read More »

Vstupné 2014

Před blížící se Truck show Lužnice se vždy množí dotazy na cenu vstupenek. Zůstává nezměněna – tj. 200,- Kč/dospělý, 100,-Kč/dítě 15 – 18 let a děti do 15 let zdarma. A stejně jako minulý rok máte šanci nějakou tu vstupenku vyhrát v naší soutěži, která bude probíhat v květnu.

...Read More »

Soutěž o vstupenky 2014

Vážení a milí příznivci Truck show Lužnice. Připravili jsme pro Vás soutěž o vstupenky na letošní 17. ročník, která bude probíhat po 4 květnové soboty a začínáme 10. května. Více naleznete na stránce soutěže. Mnoho zdaru Vám přeje tým pořadatelů! :)

...Read More »

Jarní pozdrav z Lužnice

Za dva měsíce a kousek se společně setkáme na Lužnici. Přípravy jsou v plném proudu. Naším jediným nepřítelem se může stát počasí – to prostě neovlivníme, ale poctivě sledujeme – nově můžete s námi na našich stránkách. Tým pořadatelů pro vás chystá den, kde se nudit nebudou ani děti a...Read More »


Vaše trucky na Lužnici

Chcete se pochlubit se svým truckem na Lužnici? Připravili jsme pro vás novou podstránku „Vaše trucky na Lužnici“ a byli bychom rádi, kdybyste nám zaslali foto vašeho trucku v Lužnici. Je jedno z jakého roku foto pochází. Fotografie zasílejte na truckshow.luznice@centrum.cz s krátkým popisem a souhlasem s publikováním. Fotky...Read More »


Truck show Lužnice 2014

pfts

Vážení a milí truckeři i všichni naši příznivci. Doufáme, že jste do roku 2014 vstoupili tím správným směrem. I my se pomalu začínáme připravovat na letošní 17. ročník Truck show Lužnice a to 21. června 2014. Věříme, že se nám podaří připravit k vaší i k naší spokojenosti a překvapit...Read More »


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »