Účastníci 18. ročníku

Pokud narazíte na chybu ve jménu, omlouváme se, a prosíme o zaslání informace a opravíme. Email: truckshow.luznice@centrum.cz. Díky za spolupráci.

Číslo Jméno řidiče Typ vozu Firma
1 Jirsa Petr DAF RADOSTA CZ, s. r. o.
2 Vošický Petr DAF RADOSTA CZ, s. r. o.
3 Kalousek Jiří Mercedes RADOSTA CZ, s. r. o.
4 Kutiš Petr DAF RADOSTA CZ, s. r. o.
5 Ježek Gusta DAF RADOSTA CZ, s. r. o.
6 Holub David Mercedes VACHLÍK
7 Žák Petr Volvo CIVA TRANS
8 Lhoták Jiří Mercedes CIVA TRANS
9 Rychnavský Jar. Volvo CIVA TRANS
10 Hruškovský Petr Volvo CIVA TRANS
11 Hodan Zdeněk Iveco HODAN AUTODOPRAVA
12 Šmíd Stanislav Scania ARGMAN
13 Gaier Michal ml. Volvo PT SERVIS
14 Poslední Tomáš Scania ARGMAN
15 Gaier Michal Mercedes PT SERVIS
16 Horák Petr Mercedes PT SERVIS
17 Svoboda Ondřej Mercedes PT SERVIS
18 Průcha Aleš Scania PT SERVIS
19 Holub Václav Man JASPO
20 Faist Ladislav Iveco FAIST
21 Neumaier Dominik Scania VEBOR LOGISTIC
22 Kostka Miroslav Scania KOVÁŘ VÁCLAV
23 Hnídek Petr Scania VEBOR LOGISTIC
24 Kopt Vladislav Scania VEBOR LOGISTIC
25 Duda Luboš Scania VEBOR LOGISTIC
26 Zwicker Vladimír Scania VEBOR LOGISTIC
27 Votápek Pavel Man JASPO
28 Cízek Miroslav Volvo JASPO
29 Adámek Jakub Man AUTODPRAVA ADÁMEK
30 Šebek Josef Scania NEUMANN
31 Neumann Marek Volvo NEUMANN
32 Kolenkár Michal Iveco KOLENKÁR
33 Budža Tomáš Scania J. T. TRANS
34 Kotek Kamil Man J. T. TRANS
35 Tisoň Jan Man ORLAN TRANS
36 Meregya Scania MEREGYA
37 Scania Scania SCANIA – vystavovatel
38 Scania Scania SCANIA – vystavovatel
39 Klomfar Lukáš Volvo JOSEF VÁVRA
40 Soukup Tomáš DAF LAŠEK
41 Aujezdský Richard Scania STAZEDO
42 Švejda Petr DAF LAŠEK
43 Loskot Jan Scania BEDO TRANSPORT
44 Mraček Scania BEDO TRANSPORT
45 Sekal Martin International J&M PAVLÁT
46 Švejda Pavel Volvo JASPO
47 Brožek Martin Volvo JASPO
48 Valena Tomáš Volvo JASPO
49 Havlis Michal Volvo JASPO
50 Bělohlav Václav Volvo JASPO
51 Vystavovatel Vojenské vozidlo Vystavovatel
52 Bergl Volvo BURDA
53 Fencl Radek Volvo BURDA
54 Funsek Tomáš Volvo BURDA
55 Novodomec Martin Mercedes IESA HUMPOLEC
56 Slunečko Jiří Volvo IESA HUMPOLEC
57 Trčka Miroslav Volvo JASPO
58 Vranka Jan DAF LUKDA TRANS
59 Ryba Lubomír DAF LUKDA TRANS
60 Srp Tomáš Volvo SGM
61 Šedivý Michal Volvo BOČEK AUTODOPRAVA
62 Blažek Jaroslav Renault ČSAD JIHOTRANS
63 Švarcová Iveta Iveco JAN ŠVARC
64 Albrecht Karel Volvo VOLVO TRANS
65 Stejskal Volvo FOREST JH
66 Rychlík Leoš Mercedes PT SERVIS
67 Dvořák Tomáš Volvo JH FOREST
68 Fučík Stanislav Volvo HEBÍK
69 Polák Tomáš Scania HEBÍK
70 Máša Radek Volvo JH FOREST
71 Stehlík Lukáš Volvo TRANS SPEDIT
72 Moudrý Michal Volvo TRANS SPEDIT
73 Dohnal Lukáš Scania TRANS SPEDIT
74 Manda Petr Volvo AUTODOPRAVA PETR MANDA
75 Dobuš Petr Man FAMAX CZECH
76 Seichert Tomáš Scania PETRA SPOL.
77 Kepšta Miroslav Man ČSAD JIHOTRANS
78 Divič Miloš Mercedes MILOŠ DIVIČ
79 Rabouš Jakub Volvo TRUCK CENTRUM PLZEŇ
80 Bárta Miroslav Man KOROSTENSKI ASISTENT
81 Zahradník Petr Mercedes KOROSTENSKI ASISTENT
82 Sýkora Václav Mercedes KOROSTENSKI ASISTENT
83 Rechziegl Volvo AD Řezníček
84 Řezníček Pavel Volvo AD Řezníček
85 Řezníček Pavel Volvo AD Řezníček
86 Nedvěd Bohuslav Scania KODE
87 Bláha Michal Man 1. PÍSECKÁ LESNÍ DŘEVAŘSKÁ
88 Knížek Josef Man 1. PÍSECKÁ LESNÍ DŘEVAŘSKÁ
89 Hrůza Jan Man KVWOOD, s. r. o.
90 Hruša Radek Scania K&P Transport
91 Somol David DAF BRAUN SPEDITION
92 Hosek Petr DAF BRAUN SPEDITION
93 Hospodarčík Jan DAF BRAUN SPEDITION
94 Kaliandra Miloslav DAF BRAUN SPEDITION
95 Werner Petr Mercedes FABRICOR
96 Bízek aroslav Man BÍZEK JAROSLAV
97 Kováč Rudolf Mercedes MOSER TRANS
98 Pištěk Lukáš Iveco DŘEVOTVAR
99 Bízek Josef Man BÍZEK JOSEF
100 Hák Richard Volvo SGM ROUTE
101 Vápeníková Markéta Scania ZDENĚK VÁPENÍK
102 Vápeník Zdeněk Scania ZDENĚK VÁPENÍK
103 Danko Martin Peugeot DANKO MARTIN
104 Josífek Lukáš Peugeot JOSÍFEK
105 Drmolec Jaroslav DAF FUKA SPEDITION
106 Růzha Jiří Scania ŠMÍD, s. r. o.
107 Černý Martin Volvo KAFKA TRANSPORT
108 Plekal Milan Volvo KAFKA TRANSPORT
109 Ruš František Volvo KAFKA TRANSPORT
110 Holubec Vladimír Volvo KAFKA TRANSPORT
111 Manta Václav Volvo KAFKA TRANSPORT
112 Votík Jaroslav Kenworth J. V. TRUCKING
113 Tománek Vlastimil Fiat AUTODOPRAVA M. KLUS
114 Böhm Vláclav Mercedes BUDĚJOVICKÝ BUDVAR
115 Novák Jaroslav Scania BV SPEDICE
116 Anton Václav Volvo BUDĚJOVICKÝ BUDVAR
117 Mihula Zdeněk DAF BV SPEDICE
118 Višňovský Karel Volvo BV SPEDICE
119 Bejdl Lukáš DAF BV SPEDICE
120 Behoumek Milan Volvo BV SPEDICE
121 Konečný Patrik Scania BV SPEDICE
122 Brožík Ladislav Scania BV SPEDICE
123 Bašík Jiří Volvo BV SPEDICE
124 Schandl Zdeněk Volvo BV SPEDICE
125 Šimandl Daniel DAF BV SPEDICE
126 Hrubant Karel DAF BV SPEDICE
127 Motl Ladislav Volvo LKW KRATOCHVÍL
128 Kropík Martin Scania SBT TRANSPORT
129 Řízký Václav Škoda LIAZ ŘÍZKÝ VÁCLAV
130 Němeček David Volvo PÁNEK DOSP., s. r. o.
131 Kazda Martin LIAZ STANISLAV KAZDA
132 Bouška Leoš Volvo BROŽ
133 Hruška Josef Volvo H-CARGO
134 Velíšek Tomáš Volvo BROŽ
135 Bouška Miloš Volvo BROŽ
136 Bíba Vlasta Volvo BROŽ
137 Fau Ondřej Volvo BROŽ
138 Gruncl Roman Volvo BROŽ
139 Vlk Roman Volvo BROŽ
140 Trajer Lukáš Volvo BROŽ
141 Roch Jiří Scania BROŽ
142 Kozinski Ondřej Volvo BROŽ
143 Pavelka Petr Volvo BROŽ
144 Knikner Tomáš Volvo FM TRANSPORT
145 Šubrt Josef Volvo FM TRANSPORT
146 Vlášek Václav Volvo FM TRANSPORT
147 Kocourek Jaroslav DAF FM TRANSPORT
148 Vnamtr Luboš Volvo FM TRANSPORT
149 Bouška František Man MS TRANSPORT
150 Valenta Michal Mercedes MERCEDES – MILAN KRÁL
151 Zikl Karel Ford AUTODOPRAVA ZIKL
152 Jirásek Zdeněk Volkswagen HD JIRÁSEK
153 Šípek Jakub Man CB CARPO
154 Domín Tomáš Volvo AHT, s. r. o.
155 Valenta František Man XL TRANS
156 Lehovec Soběslav Scania TE..
157 Kaplan Martin Man PÁTEK JAN
158 Vohradský Milan Scania DŘEVOPALETY VLK
159 Turek Michal Scania DŘEVOPALETY VLK
160 Gottwald Matěj Scania DŘEVOPALETY VLK
161 Funda Marek Dodge BAZAR ROUDNICE
162 Schwarz Jiří Volvo MOSS LOG.
163 Trachta Tomáš Volvo JH OIL ANDRUSIV
164 Kalík Václav Mercedes DOMO SERVICE
165 Boček Petr Volvo BOČEK
166 Kubera Ladislav Volvo JANOUŠ ZDENĚK
167 Věncko Martin Iveco JANOUŠ ZDENĚK
168 Janouš Zdeněk Volvo JANOUŠ ZDENĚK
169 Miesenböck Alex. Scania MIESENBÖCK ALEX.
170 Miesenböck Gerhard Scania Miesenböck Gerhard
171 Flöck DAF DATLER
172 Frasl Martin Scania MÖRTH
173 Witti Scania DATLER
174 Stefan Prinz Scania DATLER
175 Procházka Marek Scania JAN PÁTEK
176 Jelínek David Iveco JHP
177 Skunrocer Michal Fiat JHP
178 Vich Marcel Man VÁVRA JOSEF
179 Babúrek František Mercedes M. L. TRANS
180 Šumický Marek DAF DAK HOŘOVICE
181 Losín Radek Scania DAK HOŘOVICE
182 Tylš Tomáš Man TOMÁŠ TYLŠ
183 Frühauf Roman DAF TOMÁŠ TYLŠ
184 Holub Pavel Volvo Pavel Holub
185 Houdek Tomáš Fiat DPD
Translate »