21. ročník – 2018

Ohlédnutí za 21. ročníkem

Blíží se nám konec roku a my Vám nabízíme ohlédnutí za letošním ročníkem našeho setkávání. Přejeme vám krásné a klidně prožité Vánoce a jen to nejlepší v příštím roce. Těšíme se na setkání po 22. a to 15. června 2019!

Video z loňského ročníku si otevřete kliknutím na obrázek v příspěvku....Read More »


Lužnický jilm zasazen!

Lužnický jilm byl vysazen dne 15. června 2018 pořadateli Truck show Lužnice. Jilmy se podle starých severských tradic sázely u vrat a bran domů a na křižovatkách cest. A tak se každý, kdo se na cestu vydal a z cest se vracel domů, mohl z pohledu na něj radovat...Read More »


Poděkování

Díky všem, kteří jste dorazili, za atmosféru a náladu, kterou jste dotvořili právě Vy – šoféři i ostatní návštěvníci. Zapomenout nesmíme ani na naše partnery a hlavně tým pořadatelů, který pro vás vše připravil. Doufám, že jste byli spokojeni a za rok na viděnou! 

...Read More »

Lužnický jilm - strom pro šťastnou cestu a bezpečný návrat

Dvě desetiletí Truck show Lužnice jsou za námi. K tomuto „výročí“ jsme se rozhodli zasadit v areálu kempu Lužnice strom – jilm horský. Na dnešním českém území se jilmy objevily asi před 12 000 lety na jižní Moravě a v jižní části třeboňské pánve. Zvyk vysazovat jilm na křižovatkách či u...Read More »


Páteční propagační jízda Třeboní

V pátek 15. 6. ve 21.00 startuje páteční večerní propagační jízda Třeboní!! Z kempu Lužnice vyrazí max. 10 kamionů cca ve 21 hodin směr Třeboň a na zadním nádvoří pivovaru Bohemia Regent kamiony zaparkují a po té se vydají zpět přes Břilice a Přeseku do Lužnice. Přijďte se podívat! 

...Read More »

Poslední kolo soutěže o vstupenky

4. a poslední kolo soutěže o vstupenky je v plném proudu. Zapojte se i vy a to na této stránce. Hodně štěstí v soutěží a za nedlouho na viděnou! 

...Read More »

Páteční propagační jízdy 2018

Stejně jako každý rok se na vás těšíme již v pátek večer 15. června a dorazit můžete opět společně – tentokrát z Českých Budějovic a Tábora. 

České Budějovice – parkoviště LKW Na Dlouhé louce naproti výstavišti – mapa
Kontakt ČB – Cvrček +420 602 457 513
Tábor – parkoviště u motelu ELZET...Read More »


Informace pro řidiče

Na Truck show Lužnice není potřeba registrace kamionů předem, každý kamion se zaregistruje při příjezdu do areálu kempu. Příjezd kamionů je možný od pátku odpoledne. Návěsy můžete odstavit v areálu farmy Kraus/kravín na konci obce, při příjezdu do Lužnice od Lomnice n/Luž. odbočte vlevo směrem...Read More »


Informace pro návštěvníky

Zde pro vás shrneme veškeré informace před návštěvou Truck show.

Vstupné se nemění, základní činí 200 Kč, snížené – 15 – let 100 Kč a děti do 15 let zdarma. Vstupenky k dostání pouze na místě.

Do Lužnice se dostanete vlakem nebo vlastním vozem, osobní vozy mají vyhrazené parkování mimo areál...Read More »


Martin Macík letos na Lužnici

Kdo nahlédl do letošního programu, tak jistě ví, že nás čeká beseda s pilotem pilotem kamionu v historii Rallye Dakar Martinem Macíkem jr. Letos se svým týmem obsadil v tomto závodě úžasné 5. místo. Kromě besedy proběhne i autogramiáda. Martin navštívil se svým dakarským...Read More »


Soutěž o vstupenky – 1. kolo

První kolo o 3 vstupenky na letošní Truck show Lužnice je tu! Naleznete ho ZDE.

...Read More »

Registrace kamionů - v den konání na místě

Stále častěji k nám přicházejí dotazy ohledně registrace vozů předem – není třeba a registrace probíhá na místě od pátku 15. června 2018 večer.  Cena registrace je 400 Kč (je zde započítána i  vstupenka pro řidiče).

...Read More »

Program 2018 – je to tu!

Doufáme, že se na letošní ročník těšíte tak jako my a přinášíme vám program! Naleznete ho ZDE.

...Read More »

Vstupné 2018

Vstupné na letošní ročník Truck show Lužnice se nemění, základní činí 200 Kč, snížené (15–18 let) 100 Kč a děti do 15 let zdarma.
Registrace kamionu/dodávky – 400,- Kč (registrace vozu + vstupné pro řidiče).
Vstupenky k dostání pouze na místě.

...Read More »

Soutěž o vstupenky 2018

Soutěž o vstupenky na TS Lužnice 2015

Stejně jako v předchozích letech tak i letos máme pro vás připravené vstupenky zdarma – celkem jich bude 12 – 3 vstupenky v každém soutěžním kole. Sledujte náš web i Facebook, začínáme za necelý měsíc – 11. 5. 2018!

...Read More »

Jízda zručnosti se vrací!

Chyběla vám také? Po dvouleté pauze se vrací oblíbená soutěž „jízda zručnosti“ a jako tradičně na návsi. Průběh soutěže bude stejný jako v předchozích letech – při zahájení vylosujeme 10 řidičů, kteří se soutěže zúčastní po spanilé jízdě. Těšíme se na všechny zručné řidiče!

...Read More »

Kdo přijede? Pochlubte se už teď!

Vzhledem k tomu, že náš leták pro letošní rok vyvolal velký zájem a zasíláte nám fotografie, již teď vyhlašujeme akci „Čím přijedete na letošní TS Lužnice?“. Zasílejte nám fotografie svých aut, kamionů, dodávek, náklaďáků…. Všechny dáme do jednoho alba na Facebooku, kde si je budete...Read More »


Začínáme třetí desítku...

Je to skoro až k neuvěření, v červnu se uvidíme po jedenadvacáté! Již te náš tým pracuje na tom, aby se vám v červnu na Lužnici líbilo. 
Těšíme se nejen na staré známé tváře, ale i na ty nové. Užívejte si zimy i jara a sledujte naše stránky i Facebook, kde...Read More »


Translate »