21. ročník – 2018

Soutěž o vstupenky 2018

Soutěž o vstupenky na TS Lužnice 2015

Stejně jako v předchozích letech tak i letos máme pro vás připravené vstupenky zdarma – celkem jich bude 12 – 3 vstupenky v každém soutěžním kole. Sledujte náš web i Facebook, začínáme za necelý měsíc – 11. 5. 2018!

...Read More »

Jízda zručnosti se vrací!

Chyběla vám také? Po dvouleté pauze se vrací oblíbená soutěž „jízda zručnosti“ a jako tradičně na návsi. Průběh soutěže bude stejný jako v předchozích letech – při zahájení vylosujeme 10 řidičů, kteří se soutěže zúčastní po spanilé jízdě. Těšíme se na všechny zručné řidiče!

...Read More »

Kdo přijede? Pochlubte se už teď!

Vzhledem k tomu, že náš leták pro letošní rok vyvolal velký zájem a zasíláte nám fotografie, již teď vyhlašujeme akci „Čím přijedete na letošní TS Lužnice?“. Zasílejte nám fotografie svých aut, kamionů, dodávek, náklaďáků…. Všechny dáme do jednoho alba na Facebooku, kde si je budete...Read More »


Začínáme třetí desítku...

Je to skoro až k neuvěření, v červnu se uvidíme po jedenadvacáté! Již te náš tým pracuje na tom, aby se vám v červnu na Lužnici líbilo. 
Těšíme se nejen na staré známé tváře, ale i na ty nové. Užívejte si zimy i jara a sledujte naše stránky i Facebook, kde...Read More »


Translate »